Реклама:
Наслідком впливу радіохвиль на гіподерму стає поступове ущільнення сполучнотканинних перегородок між жировими часточками, що призводить до тривимірного «зміцнення» підшкірно-жирової клітковини.
Радіочастотний ліфтинг, термоліфтинг, радіочастотне омолодження…. Під цими назвами ховається одна процедура, заснована на дії радіохвильової терапії.
В основі цього нового напряму естетичної терапії лежить відома фізіотерапевтична процедура – діатермія.
В основі лікувальної дії радіохвильової терапії лежить електромагнітне випромінювання. Внаслідок утворення внутрішньотканинного тепла та локального підвищення температури в тканинах відбувається розширення кровоносних судин, посилення кровообігу та лімфотоку.
Підвищення температури в глибоких шарах шкіри за допомогою радіочастотної енергії забезпечує ущільнення коллагенсодержащих структур, так як при температурі 600С фібрили, що розташовуються всередині колагенових волокон, стискуються і потовщуються. Це і є головним механізмом дії RF – методики.
Фібрили та колаген втрачають воду, денатурують, скорочуються та втрачають здатність до розтягування, що призводить до формування підшкірного каркасу з власних волокон колагену, який натягує шкіру, створюючи ефект ліфтингу та омолодження.
Протягом півроку після процедури відбувається посилене утворення нового колагену та подальше зміцнення дерми, що призводить до тривалого естетичного результату.
Наслідком впливу радіохвиль на гіподерму стає поступове ущільнення сполучнотканинних перегородок між жировими часточками, що призводить до тривимірного «зміцнення» підшкірно-жирової клітковини.
RF – апарати мають різні технічні параметри. Так, частота імпульсів електричного струму коливається у досить широких межах – від 470 Кгц до 6МГц (що відрізняється від класичної діатермії). Сила струму зазвичай становить від 1 до 4 А.
В даний час на ринку представлені монополярні, біполярні RF-методики.
У RF-приладах, що діють за однополярним принципом, робоча маніпула є одним електродом, а другий електрод накладається на область, що не обробляється. У цьому випадку струм протікає між маніпулою та другим електродом, впливаючи і на дерму, і на підшкірно-жирову клітковину. Курс лікування включає одну процедуру. Недоліком є ризик опіку, фіброзу шкіри, атрофії підшкірно-жирової клітковини.
RF-прилади, які працюють за двополярним принципом, мають робочу маніпулу, в яку вбудовано відразу два електроди. Вплив здійснюється лише у робочій зоні, що відповідає площі маніпули. Застосування у процедурах менших енергій також дозволяє досягти позитивного клінічного ефекту, але для досягнення необхідно виконати кілька сеансів. Недоліком є те. Що радіочастоти поширюються лише в епідермісі та верхніх шарах дерми, не проникаючи у підшкірно-жирову клітковину.
Основними показаннями для використання RF-методу є зниження тонусу тканин, деформація овалу обличчя, статичні зморшки. Методика ефективна для шкіри щік, шиї, декольте, параорбітальної області. Добре простежується позитивна динаміка на «легких» обличчях без значних жирових відкладень у ділянці щік та підборіддя. Як правило, ефект розвивається протягом 2-4 місяців, але навіть у перший тиждень присутнє відчуття підтягування і посилення пружності шкіри обличчя.
Оптимальний вік для проведення RF-процедур - 35-45 років при початкових ознаках гравітаційного птоза тканин обличчя. Особливо ефективна методика у жінок – вона дає значне омолодження контурів обличчя, оскільки жіноча шкіра має виражену здатність до ліфтингу при глибокому прогріві колагену.
RF – терапія сумісна з іншими методиками – хімічними пілінгами, ін'єкційною контурною пластикою, біоревіталізацією, фотоомолодженням та ін.
Протипоказаннями до застосування RF-технологій: онкологічні захворювання, порушення системи згортання крові, цукровий діабет, «метал» у зоні впливу, вагітність і лактація, рани.
Центр апаратної косметології "Лінія"
Дата публікації: 29.07.2023
Statistics: 282